Veselibas-centrs-4.png

logo-rop.png

calislv_logo.png

mansmazaislv_logo.png

dynasty (2).PNG

bauerfeind (1).PNG

Psihoterapeits

         111.jpg     113.jpg

Piedāvā bērnu un pusaudžu psihoterapiju, kā arī individuālās konsultācijas pieaugušajiem, vecākiem vai bērna aprūpētājiem.

Visa informācija, kas iegūta par pacienta un viņa ģimenes privāto dzīvi, viņa ārstēšanu, slimības (traucējumu) diagnozi un prognozi ir konfidenciāla.

Bērns ģimenē, tā ir laime, prieks un svētība. Savukārt ir brīži, kad bērna audzināšana ir sarežģīts, atbildīgs un riskants pasākums, kas vecākiem var sagādāt zināmas grūtības un apjukumu. Arī paši bērni, augot mēdz saskartiem ar dažādām pārmaiņām un situācijām, kas rada viņos bažas, apjukumu, bailes, dusmas un citas jūtas, ar kurām ir grūti tikt galā. Tās izpaužas viņu uzvedībā, attiecībās ar vecākiem, brāļiem, māsām un citiem cilvēkiem, bet dažreiz par to liecina veselības traucējumi un/vai slimības.

Dr. Andžānes iegūtā profesionālā izglītība un ilgstošā pieredze varētu palīdzēt Jums kā vecākiem vai Jūsu bērnam labāk saprast sevi, savas jūtas un iemācīties tikt galā ar dažādām satraucošām situācijām. Pieņemot situāciju tādu, kāda tā ir, iejūtība, vērība, cieņa, īstums, spēja iedziļināties un izprast, ļaus piemērot tieši Jūsu gadījumam atbilstošu psihoterapiju.

Nav sliktu, labu, zemu, augstu, nepareizu vai neloģisku jūtu. Jūtas ir tikpat dabiskas kā gaiss vai ūdens. Mums visiem, gan labiem vecākiem, gan labiem bērniem, ir tiesības uz dažādu jūtu izpausmi un spēju tās saprast, it kā jautājot: ”Kas ar mani pašreiz notiek?”

 

"Tu redzi, kā ir, kad tu esi cilvēka bērns. Tev jārunājas pašam ar savu sirdi....Un, kad
tu sāc runāt, domā, ka tev būs daudz runājamā un daudz atbilžu....To visu redzot, tev
ir liela laime un nelaime reizē, tāpēc, ka tu zini, ka tu esi - cilvēka bērns..."

Rakstnieks Jānis Klīdzējs romānā „Cilvēka bērns”

SPECIĀLISTE: 


 
         

GUNTA ANDŽĀNE

Sertificēta ārste-psihoterapeite (pamatizglītībā bērnu ārste) ar daudzu gadu praktisko darba pieredzi.

Latvijas Psihoterapeitu asociācijas (LPTA) biedre.

Psihosomatisko, psihisko un uzvedības traucējumu (slimību) ārstēšanā pielieto psihodinamiskā psihiatrijas, psihosomatiskās medicīnas un/vai medicīniskās psihoterapeitiskās metodes.

Profesionālo kvalifikāciju uztur un paaugstina mācībās Latvijā, starptautiskos semināros, konferencēs.

Vienas konsultācijas ilgums – 45 minūtes.

! Pirmajā konsultācijā notiek saruna tikai ar vecākiem, bērnam tajā nav jābūt klāt.

  

 Pieraksts uz konsultācijām pa tālruņiem: 67517530, 29188623. 

 Pakalpojumu cenas:EUR
Psihoterapeita konsultācija 50.00 €