Veselibas-centrs-4.png

logo-rop.png

calislv_logo.png

mansmazaislv_logo.png

dynasty (2).PNG

bauerfeind (1).PNG

"Veselības centrs 4" fizioterapeite Ilona Dorofejeva ieguvusi "Gada balvu medicīnā 2017"

"Veselības centrs 4" fizioterapeite, osteopāte un kraniosakrālās terapijas speciāliste Ilona Dorofejeva saņēmusi "Gada balvu medicīnā 2017" nominācijā "Gada funkcionālais speciālists".

Priecājamies par klientu un kolēģu atzinību mūsu speciālistei!

Šī balva ir paldies medicīnas speciālistiem par ieguldīto darbu, un to ik gadu februārī pasniedz Latvijas Ārstu biedrība.

„Gada balvas medicīnā 2017” svinīgais pasākums notika kultūras pilī „Ziemeļblāzma” 2018. gada 9. februārī.

Šogad balva tika pasniegta jau astoto reizi, un katras nominācijas uzvarētājs saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona veidotu statueti Dzīvības asnu, kas ir kā atgādinājums par dzīvības un veselības vienotību.


Gada balvas uzvarētājus nosaka Latvijas iedzīvotāji elektroniskā balsojumā. No pagājušā gada 1.decembra līdz šī gada 14. janvārim ikviens varēja nobalsot par savu labākā mediķa kandidātu dažādās nominācijās, un šogad balsotāju aktivitāte bijusi īpaši augsta, kopumā tika saņemtas 12 225 balsis.

„Gada balva medicīnā” tiek pasniegta 13 nominācijās, no kurām septiņās apbalvojamos izvirza Latvijas iedzīvotāji.


Tā kā "Veselības centrs 4" jau ir ilggadējs „Gada balva medicīnā 2017” atbalstītājs, balvu, ko nosaka Latvijas Ārstu biedrības ekspertu vērtējums - "Par mūža ieguldījumu medicīnā" pasniedza arī "Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds. Pirms prestižās balvas pasniegšanas, viņš uzdeva jautājumu, vai daudziem zināms kāds tenisa spēlētājs vecuma grupā 90 +, kurš 97 gadu vecumā turpina dzīvot aktīvu dzīvi, ir izcils medicīnas profesionālis, zinātnieks, pedagogs un ārsts, kurš vēl joprojām pieņem pacientus. Tas ir cilvēks, kurš izgudrojis un ieviesis ļoti svarīgu ārstniecības metodi - osteorefleksoterapiju, ar kuru ik gadu tiek ārstēti vairāki desmiti tūkstošu iedzīvotāju. Šāds raksturojums tika veltīts profesoram Georgam Jankovskim. Otrs "Gada balvas par mūža ieguldījumu medicīnā" saņēmējs bija ķirurgs, docents Ojārs Uldis Aleksis.


Šogad, balstoties uz sabiedrības balsojumu, „Gada balvas medicīnā 2017” pasniegšanas ceremonijā nominācijā “Gada funkcionālais speciālists” titulu ieguva "Veselības centrs 4" un "Capital Clinic Riga" fizioterapeite un kraniosakrālā terapeite Ilona Dorofejeva.

Mēs visi gribam būt stipri, bet, kad mūsu fiziskās spējas apsīkst, palīgā nāk funkcionālie speciālisti. Un tāda ir arī I. Dorofejeva, kas savā specialitātē cenšas apgūt jaunus paņēmienus un metodes. Pacienti viņu raksturo kā ļoti kompitentu un atsaucīgu speciālisti, kura vienmēr atradīs veidu un laiku, lai palīdzētu.

I. Dorofejeva par sevi saka: “Es esmu  laimīgs cilvēks, jo man ļoti patīk savs darbs. “Turklāt ir gandarījums strādāt SIA "Veselības centrs 4", kur tiek attīstīta un popularizēta mūsdienīga rehabilitācija Latvijā, tiek dota iespēja speciālistiem strādāt ar visjaunākajām iekārtām un tehnoloģijām, tādējādi arī mēs spējam palīdzēt pacientiem vislabākajā veidā. Pirms 20 gadiem, kad iestājos Medicīnas akadēmijas (tagad Rīgas Stradiņa universitāte) Rehabilitācijas fakultātē, jau sapratu, ka, lai kalpotu medicīnai, tā būs jāmācās visu mūžu. Es izvēlējos iet līdzi osteopātijai, manuālajai terapijai un lietišķai kinezoloģijai,” saka I. Dorofejeva.

Ilona Dorofejeva "Capital Clinic Riga" sniedz konsultācijas, veic diagnostiku, izmantojot lietišķās kinezioloģijas metodi. Piedāvā osteopātiju, kraniosakrālo terapīju, manuālo terapīju, slinga terapīju, ārstniecisko vingrošanu, kineziologisko teipošanu, lāzera terapīju, lietišķo kinezioloģiju, praksē izmanto MANUTHERA 242 funkcionālo iekārtu.

 Foto no balvas pasniegšanas ceremonijas: