Veselibas-centrs-4.png

logo-rop.png

calislv_logo.png

mansmazaislv_logo.png

dynasty (2).PNG

bauerfeind (1).PNG

Atsauksmes

Inga Damškalne

Lieliskas telpas, jauks personāls un vispacietīgākā fizioterapeite Jekaterina Bovtramoviča. :)

Inga Mastiņa

Liels paldies tai Capital Clinc Riga administratorei, kura strādāja otrdienas, 27.maija vakarā, kad zvanīju, lai pieteiktu savu bērnu uz vizīti pie urologa Ģīļa. Paldies par Jūsu zvanu dr. Bozotovai (liels paldies arī dakterei par ātru konsultāciju!), kā rezultātā mēs nekavējoties aizbraucām uz VG pa tiešo uz operācijas galda. Bez Jums un dr. Bozotovas es vēl šodien kaut kur gaidītu pierakstu pie urologa. Nu mans dēls ir slimnīcas pidžammiņā, toties priecīgs. Paldies, paldies, paldies!!!! Paldies!

Evija Mirzojana

Mans dēls, Ermīns, divas un tagad pat trīs reizes nedēļā nāk pie Jums ciemos :) Sajūsmā no logopēdes Marutas un Montesori nodarbību vadītājas Kristīnes :))) Tas viss, pateicoties šo dāmu siltai, individuālai un atraktīvai pieejai, katram bērnam... Esmu pārliecināta, ka katrs var atrast šajā Bērnu centrā to, kas būs piemērots un nepieciešams viņa bērnam ;) Paldies Jums! ;)

Anda Aleksandrova

Mūsu pirmā vizīte uz Bērnu centru bija pie acu ārsta, abām meitām-2 un 4 gadi. Tā ir maza bērnu pasaulīte. Viņas tiešām bija laimīgas un negribēja doties prom! Izspēlējās ar mantām, izbraukājās pa kalniņiem, ir speciālas bērnu tualetes, māmiņu istaba, kur pabarot mazuli vai pārģērbt-interjers un attieksme..ārste vienkārši lieliska-30 minūtes viņa rūpīgi izmeklēja bērna acis-tikai rotaļu veidā. Bērnam tiek liktas krāsainas brilles ar papagaiļiem, dod dažādus priekšmetus, uz durvīm rāda krāsainus attēlus. Nerodas sajūta, ka esi poliklīnikā, kur bērns ieķeras krēslos un atsakās iet pie ārsta. Ir vienreiz jāaiziet, lai noticētu!!! Montesori nodarbības vispār ir brīnums-ja mani kāds bērnībā būtu uz tādām vedis.. :)

 

Vārds, Uzvārds*
Atsauksmes teksts*